Yedek Parça

Kaliteli yedek parça ile konfor ve güvenliğiniz güvence altında

Sosyal Medya Yorumları

Mercedes Yedek Parça Tamir, Bakım, Satış

Konya Yıldızlar Mercedes Servisi'nde araçlarınızın bakım ve tamir işlemlerinde orijinal yedek parçalarının tamamı Mercedes kalite standartları ile size sunulmaktadır. Araçlarınızn bakım ve tamir işlemleri sırasında orijinal yedek parça kullanımı aracınızın ömrünü uzatır, ikinci el değerini korur ve sürüş güvenliği sağlar.

Gerekli teknik gereksinimleri karşılamayan, kalitesi düşük yedek parçalarla ve uzman olmayan yerlerde yapılan bakım, onarım işlemi, güvenlik riski ve kalite sorunları ortaya çıkarır.

Aracınız Güvencemiz Altında.
Konya Yıldızlar Özel Mercedes Servisi olarak bakım ve tamir işlemleri için gerekli her türlü yedek parça değişimi servisimiz tarafından sağlanmaktadır. Orijinal yedek parçalar garanti kapsamında olup sorun halinde ürünün birebir değişimi tarafımızdan yapılmaktadır.
mercedes-yedek-parca.jpg

NELER YAPABİLİRİZ?

Motor Yedek Parçaları
Komple ve Yarım Motorlar, Silindir Kapak ve Blokları, Yağ Pompaları, Ana Kol Yataklar, Gezer Ay, Kol Burçları, Piston, Segman, Gömlekler, Volant Dişlileri, Grank, Gran Kasnağı, Piston Kolları, Külbütör Kapağı, Eksantrik Milleri, Subab Mekanizmaları, Karter Conta, Keçe Aksamı Takım

Diğer Servis Hizmetlerimiz

7/24 YOL YARDIM

0532 701 87 17

bize yazın

bilgi@konyayildizlarmercedes.com

Randevu ve Bilgi İçin

+90 332 249 92 00

© 2019 Konya Yıldızlar Mercedes Özel Servisi, Tüm hakları saklıdır.