Elektrik & Elektronik

Mercedes'inizdeki teknoloji için bilgi ve deneyim sahibiyiz

Sosyal Medya Yorumları

Mercedes Elektrik & Elektronik Tamir ve Bakım Hizmeti

Konya Yıldızlar Mercedes Özel Servisi olarak otomobil, binek ve hafif ticari araçlarınızın her türlü elektrik elektronik tamir bakım işleri Mercedes Benz yetkili servislerinde uzun yıllar çalışmış deneyim sahibi ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Bilgisayarlı arıza tespit ve test cihazlarıyla aracınıza en doğru teşhis konularak, servisimizin onarım garantisi güvencesiyle araçlarınızın bakımı gerçekleştirilmektedir.

Araçlarınızla ilgili tüm sorunlarınıza hızlı ve etkin çözümler üretilmek için Mercedes serisi tüm araçların var olan ve yeni çıkan modellerinin teknolojileri yakından takip edilmekte bu sayede araç arıza teşhisinde tutarlılık sağlanmaktadır. Konya'da mercedes özel servisi olarak hizmet veren firmamız bünyesinde otomobillerinizin, hafif ticari araçlarınızın tamir bakım çalışmaları orjinal yedek parça veya istediğiniz halinde birebir uyumlu parça ile gerçekleştirilmektedir.

Elektrik - elektronik bakım, tamir işlemleri ile orjinal yedek parçalar servisimizin onarım garantisindedir. Araçlarınızın bakımı ve parça değişimi yapılırken araç kullanma klavuzunda yazan teknik spefikasyonlara birebir uyumlu parça ve bakım ürünleri kullanılır. Konya Yıldızlar Mercedes Özel Servisi'nde araçlarınızın arıza teşhisi için bizzat ustalarımız tarafından şikayetleriniz dinlenir. Randevu sistemi ile araçlarınız size verilen gün ve saatte sizlere teslim edilir.

Konya Yıldızlar Mercedes Özel Servisi'nde araçlarınızın kasko ve sigorta kapsamında tamir işlemleri titizlikle gerçekleştirilmekte evrak takip ve kayıt işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır.

 

mercedes-elektrik-ustasi-tamir-bakim-servisi-konya.jpg

NELER YAPABİLİRİZ?

Elektrik Sistemi
Mercedes araçlarınızın Kablo Tesisatı ,Akümülatör, Marş Sistemi , Alternatör (Şarj Dinamosu) tamir bakım yedek parça hizmetleri

Diğer Servis Hizmetlerimiz

7/24 YOL YARDIM

0532 701 87 17

bize yazın

bilgi@konyayildizlarmercedes.com

Randevu ve Bilgi İçin

+90 332 249 92 00

© 2019 Konya Yıldızlar Mercedes Özel Servisi, Tüm hakları saklıdır.